Wkładki zdj. Akapity.pl

Facet i wkładki?

Czy to wstyd dla faceta, gdy używa wkładki i to na dodatek te same, co kobieta? Bo przecież przykleja się to do slipów i potem może być widać. No ale przecież nie chodzimy po dworze w majtkach, a na plażę nawet kobiety nie zakładają wkładek!

No bo, czy nie bardziej wstyd, jeśli mamy kleksa na bieliźnie! Bo nam duma nie pozwalała na to, aby zastosować wkładkę higieniczną, którą bardzo łatwo można zmienić i nie ma śladu po ewentualnych zanieczyszczeniach fekaliami na naszych bokserkach, majtkach lub innych.

Faceci mają z tym opory, jakby to było karą, zniesławieniem, dbać o higienę w ten sposób. Tym bardziej że na upartego, można kupić specjalne wkładki przeznaczone dla mężczyzn, które są szersze. Ale to droższe o wiele, bo producenci doszli chyba do wniosku, że faceci unoszą się swoją dumą i wolą chodzić w brudnych gaciach (bardzo mnie kusiło określić to dosłownie, ale byłoby obrzydliwie), więc aby zarobić na tej mniejszości, która kupi ten produkt, jego cena musi być wysoka.

Ale przecież są wkładki damskie, większe, bo mamy także przedstawicielki płci żeńskiej XL, które nie zastosują wąskiego paska, bo nic im to nie da. A jeszcze jeden sposób jest taki, że można zastosować dwie wąskie wkładki, naklejone na zakładkę i mamy jedną szeroką, która w przeliczeniu na koszty, w porównaniu z większymi, wychodzi nam taniej nawet.

Ktoś powie, co to za post? Pierdoły! Aż żal czytać!

Nie wiem, co ktoś powie, ale jestem pewien, że faceci, którzy do tej pory uważali, że wkładka to wstyd, zastanowią się nad tymi zdaniami i dojdą do odpowiednich wniosków. Przecież nawet lepiej człowiek się czuje, gdy nieprzyjemny zapach w okolicach intymnych, nawet w pracy, można z łatwością zniwelować niemal do zera, wymieniając wkładkę!

Tylko uważajcie, żeby jej nie spuścić do kibla, bo zapchacie i wtedy dopiero będzie wstyd. Bo przecież to męska ubikacja i skąd wkładka?! Lepiej dyskretnie zawinąć w papier toaletowy i wyrzucić do kosza. Sprzątaczka raczej nie będzie rozwijała zawartości i nie wyda się, że używacie wkładek…


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *